O Akademii

Akademia CSS została stworzona z myślą przybliżenia tematu CSS. Jest to miejsce szczególnie przyjazne osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z CSS. Osoby zaawansowane także znajdą tutaj coś dla siebie! Dzielę się z Wami moimi sztuczkami w CSS na stronach internetowych opartych przede wszystkim na WordPress.

Zastanawiasz się czy Akademia CSS jest dla Ciebie? Może pytania poniżej pomogą Ci rozwiać wątpliwości!

  • Chcesz stworzyć własną stronę internetową? Z Akademią CSS będzie to możliwe!
  • Szukasz sposobu jak stworzyć oryginalną stronę na WordPress? Odpowiem na te pytania!
  • Chcesz się nauczyć tworzenia prostych i oryginalnych strona internetowych? W Akademii dowiesz się jak to zrobić!
  • Zastanawiasz się jak uaktualnić strony internetowe swoich klientów? Akademia CSS to miejsce dla Ciebie!
  • Poszukujesz osoby, która pomoże Ci rozszerzyć swoją stronę w zagadnieniach związanych z CSS? Bardzo dobrze trafiłeś/aś!

Jeśli odpowiedziałeś przynajmniej na 2 pytania twierdząco, to Akademia CSS jest idealnym miejscem dla Ciebie. W Akademii CSS znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Obiecuję, że jest tutaj dużo ciekawostek i interesujących zagadnień przedstawionych w prosty sposób. Akademia CSS to doskonałe miejsce nie tylko dla osób, które mają już pewne podstawy z CSS, ale przede wszystkim dla wszystkich początkujących!

Jeśli dobrze radzisz sobie z projektowaniem stron na WordPress, to z Akademią CSS poznasz sposoby, jak sprawić żeby Twoja strona na WP wyróżniała się na tle konkurencji ciekawymi zabiegami wizualnymi. Zdobytą wiedzę można wykorzystać także do urozmaicenia wyglądu stron Twoich klientów. Znajomość CSS podniesie jakość Twoich stron i sprawi, że będą się wyróżniały na tle innych.

Czego nauczysz się w akademii CSS?

  1. Dowiesz się w jaki sposób tworzyć strony internetowe dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji.
  2. Poznasz łatwe tricki, które pozwolą Twojej stronie wyróżnić się na tle stron konkurentów.
  3. Zdobędziesz silne podstawy, które ułatwią Ci codzienną pracę.
  4. Nauczysz się w jaki sposób dostosować szablon i układ strony do swoich potrzeb, a także potrzeb klienta.
  5. Pokaże w jaki dostosować CSS do stron zbudowanych na WordPress.

Za pomocą CSS stworzysz doskonałe witryny internetowe, które będą przyciągały czytelników i klientów. Akademia CSS ułatwi Ci proces nauki. Wszystkie informacje są przekazane w ciekawy sposób poprzez wideo oraz skrypty. Otrzymasz dostęp do dodatkowych materiałów – audio / PDF. Akademia CSS wciąż się rozwija. Gwarantuję Ci, że na platformie pojawi się jeszcze więcej ciekawych materiałów do nauki!

Generic selectors
Ścisłe dopasowanie
Szukaj w nazwie lekcji
Szukaj w treści lekcji