FAQ

Jak dołączyć do Akademii?

Wystarczy, że zakupisz jeden z dostępnych pakietów. Aktualna oferta pakietów dostępna jest tutaj.

Kiedy mogę dołączyć do Akademii?

W dowolnym momencie. Sprzedaż pakietów jest prowadzona cały czas, dostęp jest liczony od dnia zakupu.

Kiedy otrzymam dostęp do Akademii?

Dostęp otrzymujesz od razu po zakupie. Dane do logowania polecą do Ciebie mailem zaraz po płatności. Jeśli nie widzisz maila sprawdź folder spam oraz inne „dzikie” twory na Twojej skrzynce. Dalej nie ma maila? Napisz do mnie na kontakt@sylwiastein.pl

Co się stanie po wygaśnięciu pakietu?

Jeśli zakupiłaś/eś pakiet z dostępem na określony czas to po upłynięciu terminu ważności nie będziesz mieć już dostępu do materiałów na platformie. W każdej chwili możesz wykupić nowy pakiet.

Ile kosztuje dostęp do Akademii?

Z aktualną ofertą i promocjami zapoznasz się tutaj.

Który pakiet wybrać?

Im dłuższy termin ważności pakietu tym korzystniej wychodzi cenowo i więcej skorzystasz z materiałów, gdyż sukcesywnie będzie ich przybywać na platformie.

Czy mogę zwrócić zakupiony dostęp?

Nie. Nie ma możliwości zwrotu zakupionego pakietu. Jest to usługa elektroniczna i dokonując zakupu zostałaś/eś o tym poinformowana/y stosownym komunikatem, który zaakceptowałaś/eś. Dodatkowo jest też na ten temat informacja w regulaminie.

Jakie materiały otrzymam w ramach dostępu?

Materiały podzielone są na kategorie, które możesz zobaczyć w menu oraz w okienkach na stronie głównej. Możesz wejść w poszczególne kategorie i zapoznać się z tematami, które już są dostępne na platformie. Materiałów w ramach Akademii będzie systematycznie przybywać. Co miesiąc pojawią się minimum 4 kolejne materiały. Istniejące treści również będą na bieżąco aktualizowane, by zawsze były „na czasie”.

W jakiej formie są materiały?

Materiały dostępne są przede wszystkim w formie wideo lub tekstowej. Część lekcji zawiera również materiały audio, więc jeśli lubisz uczyć się w tej formie to także znajdziesz coś dla siebie.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak – do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT w terminie do 7 dni roboczych. Fakturę otrzymasz drogą mailową. Pamiętaj by podczas składania zamówienia wpisać w odpowiednim polu NIP.

Generic selectors
Ścisłe dopasowanie
Szukaj w nazwie lekcji
Szukaj w treści lekcji